آهن آلات سازگاریان

میلگرد ساده

در این مطلب می خوانید

فروش عمده میلگرد ساده

میلگرد ساده یکی از پر کاربرد ترین فلزات در صنعت ساختمان سازی است؛ که مقاومت آن بسیار بالا است طوری که آن را در دسته فولاد نرم قرار داده اند. یکی از متریال های استفاده شده در تولید میلگرد ساده شمش فولادی است و از آن به عنوان مهم ترین متریال در ساخت میلگرد ساده یاد می کنند.

میل گرد ساده همان A1 است که برخی آن را با نام میلگرد نرم می شناسند. این نوع میلگرد از ویژگی خمکاری و نرمی و جوش پذیری بالایی برخوردار است و همین سبب شده است که در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار گیرد و جز پر مصرف ترین در پروژه های صنعتی باشد.

کاربرد میل گرد ساده

همانطور که گفته شد از میلگرد ساده در صنایع مختلفی استفاده می شود به عنوان مثال در ساخت ادوات کشاورزی و در تولید قطعات صنعتی خودرو استفاده می شود. همینطور در ساخت لوله ها و اتصالات آهنی، فورج گرم، تولید میلگرد ترانس،ساخت پیچ و مهره و در صنعت ساختمان سازی برای ساخت بولت و رابیتس  نیز مورد استفاده قرار می گیرد؛ گاهی از این مورد برای نمای ساختمان ها نیز استفاده می شود .

انواع میلگرد

میلگرد از نظر جنس، ظاهر و قطر آن در دسته های مختلفی قرار می گیرد به عنوان مثال از نظر جنس به دسته های استیل، اروپایی، گالوانیزه، پلیمر، اپوکسی تقسیم می شوند. میلگرد ساده در قطر های متفاوتی در بازار عرضه می شود و خریداران با توجه به نیاز خود می توانند هر کدام را تهیه کنند. علاوه بر این موارد میلگرد ساده را می توان در دو دسته صنعتی و نوردی تهیه کرد.

میلگرد ساده صنعتی از کیفیت بالا و درجه یکی برخوردار است و دلیل آن استفاده از فولاد ST37 در تهیه و تولید آن است. این میلگرد در سایز های مختلف تولید و عرضه می شود. هر کشور برای تهیه این نوع میلگرد استاندارد خاص خود را دارد؛ در ایران میلگرد ساده صنعتی در سایز های ۶ تا ۲۰ میلی متری و با بهترین کیفیت به فروش می رسد. این مورد بیشتر در صنایع خودروسازی، راهسازی و آهنگری مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد ساده نوردی جز محبوب ترین ها است و دلیل آن کیفیت بی همتای این محصول است. تولید این نوع میلگرد جز رایج ترین روش های تولید میلگرد است. میلگرد های ساده ای که با نورد سرد تهیه و تولید شده اند نسبت به مواردی که با نورد گرم ساخته شده اند مقاوم تر و مستحکم تر هستند. از این نوع بیشتر در تولید سازه هایی که در مناطق زلزله خیز قرار دارند استفاده می شود.

مقاله پیشنهادی  قیمت شش پر

روش تولید میلگرد ساده با نورد گرم به این صورت است که شمش های فولادی را حرارت می دهند تا به دمای ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد برسد و سپس آنها را فرم می دهند و پس از برسی آنها و رفع مشکلات احتمالی به بازار عرضه می کنند.

قیمت میلگرد ساده

برخی عوامل در میزان قیمت میلگرد ساده موثر هستند به طور مثال عواملی ماننده هزینه متریال استفاده شده در تهیه میلگرد ساده، رشد قیمت در بازار، هزینه های حمل و نقل، هزینه انرژی صرف شده در مراحل تهیه و تولید، وزن میلگرد و…

شما می توانید برای خرید عمده میلگرد ساده با آهن آلات سازگاریان تماس بگیرید فروش عمده میلگرد در بازار آهن و آهن مکان و شهرک صنعتی شریف آباد با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفت عرضه می گردد.۰۹۱۲۵۶۰۷۸۹۷

جدول و کارخانه های تامین کننده میل گرد ساده

میل گرد ساده  A1 کارخانه کویر کاشان

مشخصات محصول سایز  

استاندارد

 

قیمت
میلگرد ساده سایز۱۲  کویر کاشان ۱۲ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز۱۴ کویر کاشان ۱۴ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۱۶ کویر کاشان ۱۶ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۱۸ کویر کاشان ۱۸ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۲۰ کویر کاشان ۲۰ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۲۵ کویر کاشان ۲۵ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز۳۲ کویر کاشان ۳۲ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۳۴ کویر کاشان ۳۴ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۳۶ کویر کاشان ۳۶ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۳۸ کویر کاشان ۳۸ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۴۰  کویر کاشان ۴۰ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۴۵ کویر کاشان ۴۵ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۵۰ کویر کاشان ۵۰ A1 تماس بگیرید

 

میل گرد ساده  A1 کارخانه متین

مشخصات محصول سایز  

استاندارد

 

قیمت
میلگرد ساده سایز ۱۰ کارخانه متین ۱۰ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۱۲ کارخانه متین ۱۲ A1 تماس بگیرید
میلگردساده سایز ۱۴ کارخانه متین ۱۴ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۱۶ کارخانه متین ۱۶ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۱۸ کارخانه متین ۱۸ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۲۰ کارخانه متین ۲۰ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۲۲ کارخانه متین ۲۲ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۲۵ کارخانه متین ۲۵ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۲۸ کارخانه متین ۲۸ A1 تماس بگیرید
میلگرد ساده سایز ۳۲ کارخانه متین ۳۲ A1 تماس بگیرید

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *