آهن آلات سازگاریان

میلگرد کلاف

در این مطلب می خوانید

فروش میلگرد کلاف تهران

همانطور که می دانید میلگرد ها در دوسته آجدار و ساده تقسیم می شوند؛ خریداران با توجه به نیاز و مصرف خود می توانند آنها را در دو مدل شاخه ای یا کلاف خریداری نمایند میلگرد های کلاف از قابلیت انعطاف پذیری بالا تری برخوردارند. میلگرد های کلاف همانطور که از نامشان مشخص است به صورت کلاف های در هم پیچیده در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند.

قیمت میلگرد کلاف

قیمت میلگرد ها با هم تفاوت هایی دارد که از دلایل این تفاوت قیمت می توان به نحوه تولید آن در کارخانه های مختلف اشاره کرد. البته نمی توان یک قیمت دقیق برای آن گفت چرا که در بازار نوسانات قیمت وجود دارد و همیشه درحال تغییر است. البته موارد دیگری نیز در تغییر قیمت میلگرد کلاف نقش دارند که از آنها می توان به هزینه های نیروی کار، هزینه حمل ونقل، قیمت ارز، میزان مصرف، قیمت فولاد و موارد این چنینی اشاره کرد.

شما می توانید برای خرید عمده میلگرد با آهن آلات سازگاریان تماس بگیرید فروش عمده میلگرد در بازار آهن و آهن مکان و شهرک صنعتی شریف آباد با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفت عرضه می گردد.۰۹۱۲۵۶۰۷۸۹۷

جدول اندازه و مشخصات میلگرد کلاف

انواع میلگرد کلاف

مشخصات محصول سایز  

نوع کلاف

 

قیمت
میلگرد سایز ۶/۵ کلاف ساختمانی

 

۵.۶ ساختمانی تماس بگیرید
میلگرد سایز ۶/۵ کلاف ۳Sp ۵.۶ ۳Sp تماس بگیرید
میلگرد سایز ۶/۵ کلاف کششی ۵.۶ کششی تماس بگیرید
میلگرد سایز ۶/۵ کلاف RST34 ۵.۶ RST34 تماس بگیرید
میلگرد سایز ۸ کلاف ساده ۸ ساده تماس بگیرید
میلگرد سایز ۱۰ کلاف ساده ۱۰ ساده تماس بگیرید
میلگرد سایز ۱۰ کلاف آجدار ۱۰ آجدار تماس بگیرید

 

کاربرد های میلگرد کلاف

سطح کاربرد میلگرد های کلاف بسیار گسترده است و در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در صنایع ساختمانی، صنایع جوشکاری، صنایع فنر سازی، صنایع الکترود ساز و صنایع فولاد مورد استفاده قرار می گیرد. موارد دیگری نیز وجود دارد که عبارت اند از:

  • تولید مفتول
  • ساخت سیم بکس
  • ساخت سیم مفتول
  • ساخت میخ، پیچ و پرچ
  • و…

همانطور که گفته شد شما می توانید میلگرد های ساده و آجدار را به دو صورت شاخه ای و کلاف تهیه کنید. میلگرد های کلاف با توجه به حجم زیادشان برای پروژه هایی که به حجم زیادی میلگرد نیاز دارد مناسب هستند و میلگرد های شاخه با توجه به این که جدا از هم هستند و به صورت میله ای مورد استفاده قرار می گیرند؛ برای زمانی مناسب هستند که شما نیاز به اندازه گیری دقیق تری دارید. به عنوان مثال مصرف کنندگان برای ساخت و ساز های بزرگی مثل پل ها و ساختمان ها میلگرد کلاف استفاده می کنند.

سایز میلگرد کلاف

میلگرد های کلاف معمولا تا سایز ۱۲ تولید می شوند اما شما می توانید با سایز سفارشی خود به کارخانه مورد نظر سفارش دهید. سایز بندی میلگرد کلاف به صورت زیر است:

  • میلگرد ۵,۵ کلاف ساده RST۳۴
  • میلگرد ۶,۵ کلاف ساده RST۳۴
  • میلگرد ۸ کلاف ساده RST۳۴
  • میلگرد ۱۰ کلاف ساده RST۳۴

مزایا میلگرد کلاف

استفاده از میلگرد کلاف مزایا زیادی دارد برای همین است که مصرف کنندگان بیشتر به دنبال تهیه و استفاده این نوع در پروژه های خود هستند. با استفاده از میلگرد کلاف می توان مدیریت بهتری بر روی موجودی متریال داشت و کاهش استفاده از فولاد را به خاطر بهبود بهروری و کاهش میزان هدر رفتگی داریم؛ از موارد دیگر می توان به صرفه جویی در هزینه های کارگری نیز اشاره کرد چرا که می توان استفاده بهینه تر از دستگاه ها فرآیند های صنعتی داشت. همینطور تلفات فرآوری کاهش می یابد و دلیل آن نیز این است که برش های دقیق تری انجام می شود. علاوه بر تمام این موارد شما می توانید استفاده بهینه تری از فضای ذخیره سازیتان داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید
مقاله پیشنهادی  قیمت سپری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *